Piątek, 10 Września 2010 r. Imieniny obchodzą: Aldona, Łukasz, Mikołaj, Mścibor, Pulcheria.
Aktualności
Gmina Borzęcin
Cyfrowy Borzęcin
Inne instytucje
 
 
 
 



Wybory Sołeckie 2007



Związek Powiatów Polskich



Cyfrowy Urząd

 
Dziennik Polski: Snajperzy na strzelnicy. Mróz ich nie wystraszył...

Image
BIELCZA. "Strzelali" o Puchar Wójta Janusza Kwaśniaka.Już po raz dziesiąty rywalizowano na strzelnicy w Bielczy pod Borzęcinem, w Turnieju Strzeleckim "Snajper 2010".
Tym razem na starcie stanęło 48 zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach: kobiet, młodzików i mężczyzn. Jak mówi Piotr Kania, jeden z organizatorów turnieju: "Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali upominki i wspólnie z publicznością wzięli udział w degustacji specjałów kuchni polowej, przygotowanych przez Prezesa LOK w Bielczy Zygmunta Szawernogę". Zgodnie z regulaminem każdy z uczestników oddał po 3 strzały próbne i 10 konkursowych do tarczy w odległości 50 metrów. W gronie mężczyzn najlepszy okazał się Grzegorz Gzyl, który zdobył 92 punkty - tyle samo, co Zygmunt Szawernoga.

- O miejscach zdecydowała liczba "dziesiątek". Grzegorz Gzyl trafił 4 razy, a Zygmunt Szawernoga 3 razy. Tylko 1 punkt mniej miał zdobywca trzeciego miejsca Mirosław Król. Wśród kobiet I miejsce wywalczyła Monika Zelek (91 pkt), II była Lucyna Zelek (86 pkt), a miejsce III zajęła Katarzyna Duda (75 pkt) - czytamy w protokole końcowym.Warto dodać, że w kategorii młodzików klasą dla siebie był Zbigniew Szawernoga (86 pkt), na drugim miejscu uplasował się Dominik Skóra (82 pkt), natomiast na trzecim Tomasz Tota (80 pkt). Janusz Kwaśniak gratulując zwycięzcom wyraził szczególne uznanie dla kilkukrotnych laureatów dotychczas zorganizowanych turniejów. Dodajmy tylko, że w klasyfikacji dziesięciolecia wśród mężczyzn najwięcej punktów zdobył Zygmunt Szawernoga, zwycięzca czterech z dziesięciu turniejów. Wśród kobiet najwięcej zwycięstw, bo także cztery odnotowała Katarzyna Duda i to ona zdobyła I miejsce. (MIR)

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Odsłon: 166

Bądź pierwszym który skomentuje
RSS komentarzy

Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • *Odśwież* swoją przeglądarkę by dokonać zmiany kodu przed użyciem przycisku 'wyślij'.
  • Zachowaj w pamięci treść jeżeli pomyliłeś kod.
Imię:
Tytuł:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:



Kod antyspamowy:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 


Najnowsze komentarze
Nowy rok szkolny w Publicznym ...
Re. Zabierajcie dzieci z tej szkoły.
Widać, że jesteś dobrym obserwatorem, gdyż kontaktujesz się ...
10/09/10 09:21 Więcej...
dodano przez Rodzic

Nowy rok szkolny w Publicznym ...
Zabierajcie dzieci z tej szkoły
Jestem obserwatorem wydarzeń w bieleckiej szkole i nie rozum...
09/09/10 17:47 Więcej...
dodano przez gość

Kurier Borzęcki: Kandyduję , b...
Poparcie
Cieszę się z podjętej decyzji.Gratuluję. Równocześnie proszę...
09/09/10 13:47 Więcej...
dodano przez Tadeusz

Kurier Borzęcki: Kandyduję , b...
Co jak co ale nasz wojt jest najlepszy mam nadzieje ze tak s...
07/09/10 20:57 Więcej...
dodano przez Bielcza 2010

Kurier Borzęcki: Zawodnicy Gry...
super turniej
Oby takich więcej. Szczególnie na hali w sezonie zimowym
07/09/10 08:26 Więcej...
dodano przez waldi

 
 
Sonda
Skąd jesteś?
 

Gminy Partnerskie

Bannery










Biuletyn informacji publicznej (BIP)






Foto Borzęcin w Pigułce

Gościmy
Odwiedza nas 16 gości


Aktualna Prognoza



Pogoda w Borzęcinie
weather

W obiektywie
Centrum Borzęcina







Sponsor imprez w Gminie Borzęcin


  Wykonanie:
© 2010 Oficjalny Portal Gminy Borzęcin
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.